Sprzęt campingowy i przyczepa na wynajem

Koczowanie na campingu nie jest oczywiście gratisowe, niemniej jednak podsumowanie wszystkich opłat nie przeraża wczasowiczów. Płacimy za osobę za dobę. Koszty nie są gigantyczne, a dzieci zawsze mają zniżki. Niekiedy są także rabaty dla rodzin i przy dłuższych pobytach.

Płacimy również za ustawienie auta lub przyczepy i pobieranie energii elektrycznej. Za pobyt z pupilem także nieraz musimy dodatkowo zapłacić, chociaż nie jest to normą. Jak najbardziej należy pamiętać by sprzątać po zwierzęciu i starać się, żeby nie zakłócało ono spokojnego odpoczynku innym letnikom. W ceny wliczona jest opłata klimatyczna oraz możliwość korzystania z węzła sanitarnego. Ceny kwater, jeśli takowe znajdują się w pobliżu campingu, także nie są gigantyczne.

Mamy prawo nocować w domach krajoznawczych w sezonie zapłacimy około stu złotych, a mamy do dyspozycji cały domek (jeden bądź też dwa pokoje) z łazienką. Ze względu na małe ceny, campingi radują się niezwykłą renomą. Ze wszystkich pól biwakowych w Polsce korzysta rocznie ponad sto tysięcy osób, a parę procent stanową turyści z zagranicy. Pole biwakowe bądź też pole namiotowe lub też campingowe to miejsce ogrodzone, umożliwiające nocleg w namiocie, przyczepie lub ewentualnie domku turystycznym, jakie nie jest chronione. Pole namiotowe jest często położone w jakimkolwiek interesującym miejscu: nad jeziorem, blisko morza, w malowniczym zakątku, niedaleko Parku narodowego, ruin zamku, jakiejś legendarnej budowli.

Pole campingowe umeblowane jest w sanitariaty z prysznicami z ciepłą oraz zimną wodą i toaletami dostosowanymi dla osób niepełnosprawnych – jeżeli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz centrum kempingowe. Są także podłączenia elektryczne dla przyczep campingowych, ławki, kosze na śmieci, miejsca na ognisko, a w pewnych sytuacjach też wypożyczalnia wyposażenia turystycznego czy sklepik spożywczy. Na polu biwakowym zawsze znajdują się punkty poboru wody pitnej oraz podstawowe urządzenia sanitarne, takie jak prysznice, umywalnie, toalety. Dziś najwięcej pól campingowych mieści się w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim, warmińsko – mazurskim i wielkopolskim, bo odnajdują się ta w największym stopniu atrakcyjne turystycznie obszary.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić