Porównanie odkurzaczy profesjonalnych lub budowlanych: najlepsze modele do kupienia w 2022

Podczas gdy konwencjonalne odkurzacze są w większości przypadków przeznaczone do użytku domowego, to samo nie dotyczy odkurzaczy profesjonalnych. Rzeczywiście, ten rodzaj odkurzacza jest w większości przypadków używany do sprzątania pomieszczeń przemysłowych i dużych powierzchni. Jeśli klasyczne odkurzacze mogą być wszechstronne, profesjonalne odkurzacze są tym bardziej.

Tym samym profesjonalny odkurzacz zwany także odkurzaczem wodno-kurzowym pozwala na utrzymanie w czystości podłóg, dywanów, sufitów itp. Może być również używany jako profesjonalny odkurzacz samochodowy do odsysania płynów, kurzu, okruchów jedzenia, piasku, sierści zwierząt z siedzenia i deski rozdzielczej. Może osiągnąć pojemność do 30L. Większość odkurzaczy budowlanych jest całkowitym przeciwieństwem pod względem pojemności, mocy, wszechstronności i wydajności w porównaniu z konwencjonalnymi odkurzaczami, które są skromniejsze.

Te odkurzacze przemysłowe mają tę zaletę, że są solidne, mocne, trwałe i mają stosunkowo wysoki wskaźnik komfortu. Może nadawać się do użytku domowego, jeśli masz duże pokoje, garaż lub duży ogród. Istnieją różne typy bez worka, z workiem lub z zewnętrznym wyrzutem. dowiedz się więcej

Wadą jest duże ryzyko zabrudzenia podczas opróżniania worka, dość częsta konserwacja i wysokie sprzężenie zwrotne hałasu.

TOP 3 najlepszych profesjonalnych odkurzaczy

Profesjonalne odkurzacze są wyjątkowe, ponieważ są mocne, nieporęczne i znacznie wydajniejsze niż konwencjonalne odkurzacze. Jak dobrze określa ich nazwa, znajdują zastosowanie jako odkurzacz budowlany lub przemysłowy.

Jeśli planujesz zakup profesjonalnego odkurzacza, przeanalizowaliśmy 3 odkurzacze, których charakterystyka i zalety idealnie zaspokoją Twoje potrzeby.

1- Odkurzacz do pracy na mokro i na sucho Einhell Professional 40L 2340 SA, 2250W, kabel 3m

Profesjonalny odkurzacz do pracy na mokro i na sucho Einhell 2340 SA ma wymiary 64 x 40 x 101 cm i waży 10,85 kg. Posiada moc 2250W przy pojemności zbiornika do 40L. Jest odpowiednio wyposażony w sztywną teleskopową rurę ssącą ze stali nierdzewnej, aby dostosować się do różnych rozmiarów użytkownika.

Uniwersalność filtra piankowego pozwoli Ci na szybką zmianę trybów, odsysanie kurzu na odsysanie płynów lub czyszczenie różnych podłóg bez konieczności używania akcesoriów. Jego głowica ssąca w połączeniu ze szczotką umożliwi czyszczenie i odsysanie uporczywych plam lub zabrudzeń.

Będzie szczególnie skuteczny do natychmiastowego odkurzania kurzu, resztek drewna, w rekordowym czasie będziesz w stanie utrzymać różne miejsca w czystości. Ze względu na wagę, jaką ma, możemy powiedzieć, że jest to jeden z najwydajniejszych cichych profesjonalnych odkurzaczy o najlepszym stosunku jakości do ceny. Dzięki kółkom będziesz zachwycony, że z łatwością zakryjesz swoje sprzątane przestrzenie.

2- Profesjonalny odkurzacz Bosch GAS 20L SFC z pakietem akcesoriów

Ten odkurzacz budowlany Bosh GAS 20L jest dostępny w kilku wersjach, ale podstawowy model ma wymiary 37,6 x 44 x 48,2 cm, przy wadze 6 kg ze zbiornikiem o pojemności 20 litrów. Oferuje moc 1200W idealną do odkurzania kurzu, miękkiego drewna, płynów… Półautomatyczne czyszczenie filtra jest idealne do łatwego użytkowania i konserwacji.

Zintegrowana z urządzeniem funkcja nadmuchu umożliwia proste i szybkie suszenie farb lub innych płynów. Mimo swoich rozmiarów nabiera mobilności i lekkości, ułatwiając tym samym jej poruszanie się, dzięki czemu można z łatwością przeprowadzać cykle sprzątania. Uchwyty montażowe, z którymi dostarczane jest urządzenie, pozwolą na przechowywanie kabli i rur.

Niezależnie od tego, czy sprzątane miejsce znajduje się w stolarni, w trakcie prac instalacyjnych wymagających wiercenia lub szlifowania powierzchni, przewodowy profesjonalny odkurzacz Bosch do pracy na sucho i na mokro poradzi sobie z tym zadaniem.Łatwo rozpoznajemy jego cichy charakter, jednak jego rezonans dźwiękowy może osiągnąć ogłuszające szczyty przy kiepskich ustawieniach.

3- Odkurzacz wielofunkcyjny Karcher WD 6P z gniazdem serwo, zbiornik 30L, 1300W

Wydajny odkurzacz przemysłowy Karcher WD 6P ma wymiary 41,8 x 38,2 x 69,4 cm i waży 10,48 kg. Występuje w kilku wersjach z przewodem elektrycznym, który można podłączyć do gniazdka sieciowego. Ma moc 1300W i może wchłonąć do 30l.

Ten odkurzacz jest jednym z najpotężniejszych odkurzaczy dla majsterkowiczów w ofercie Karchera. Obecny wariator mocy umożliwia lepszą adaptację podczas czyszczenia i odkurzania niektórych zabrudzeń. Gniazdo na elektronarzędzie umożliwia podłączenie niektórych narzędzi, w tym wiertarek, strugarek, szlifierek itp.

Technologia pozwalająca na udrażnianie filtra pozwoli na osiągnięcie maksymalnej mocy ssania już po 3 naciśnięciach. Jego funkcja dmuchawy jest tak silna, że ​​wyczyści i usunie zaschnięty brud w trudno dostępnych zakamarkach. Aby zapewnić długowieczność tego odkurzacza, Karcher wybrał wysokowydajny płaski filtr harmonijkowy, który chroni silnik przed drobnym kurzem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Możesz także polubić