Operacje plastyczne oraz lifting twarzy – czemu należałoby się na nie zdecydować?

Kiedyś każdy z nas próbował się odchudzać, jednakże nie u każdego było widać rezultaty. Lata ćwiczeń, mogą dać takie wyniki, jakie byśmy pragnęli, lecz niekiedy jest tak że rezultat niepożądany z jakim ludzie się spotykają to zwisająca cera na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, oraz usunięcie zbytecznej ilości. To jest kolejny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się naturalnie takie osoby.

Jednak nie wyłącznie, również do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna metoda likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na domenie internetowej https://www.wrosinski.pl/. Zabieg wykonywany jest przy użyciu urządzenia, jakie działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych oraz fal ultradźwiękowych. Napięte fale dźwiękowe emitowane przez głowicę o dojrzewającym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję i powodują szereg pozytywnych zmian. Najistotniejsze wyniki zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, lepszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki nadawane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych uprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest do głębi bezbolesny i nie potrzebuje hospitalizacji. Żeby dostarczył wyczekiwane efekty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, właśnie dlatego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W wypadku gigantycznej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie cera jest znacznie bardziej napięta, bez cellulitu oraz z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić