Wakacyjny wyjazd w nasze góry – czy warto wypożyczyć kamper?

Pewnego lata aura niejednokrotnie nie dopisywała nadmiernie w wielu przypadkach. Skutkiem tego również zastanawiałam się, czy, jest sens w ogóle wybierać się na urlop. Jednak paczka moich przyjaciół namówiła mnie, na wypad nad krajowe morze, a dokładniej do Trójmiasta. Bo, jak wiadomo można tam napełniać się urokami opalania i morskich kąpieli, a w przypadku braku słonecznej pogody, nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Do dziś cieszę się, że zdecydowałam się pojechać.

Aura naprawdę nie była nadmiernie atrakcyjna, chociaż trafiło się jednak parę słonecznych dni, jakie wspólnie ze znajomymi wykorzystałam na opalanie się na plaży. Na domiar tego muszę przyznać, że, to miejsce, jest tak bogate w atrakcje turystyczne, że nie sposób się, jest w nim w istocie nudzić, przede wszystkim kamperem – akcesoria campingowe . Przede wszystkim właśnie dlatego, iż tak wiele, jest tam do zobaczenia. Nocowaliśmy w Sopocie, wobec tego także tam zaczęły się nasze przygody. Na początek zwiedziliśmy naturalnie popularne molo, jakie rzeczywiście urzeka swym pięknem.

Potem pewnego dnia zdecydowaliśmy się na spacer brzegiem morza, aż do pięknego klifu w Gdyni. To, co kryje taki krajobraz, jest niemalże nie do przedstawienia. Kolejną przygodą była podróż do urokliwego Gdańska. Przejazd kolejką miejską zaliczam też do interesującego przeżycia. Jednak widok rzeki Motławy a zaraz za nią starych kamienic, to, coś, co zapiera dech w piersiach. Nie mogliśmy sobie naturalnie odmówić tego, aby przepłynąć się statkiem na Hel. Fokarium i pociągająca plaża, to coś, czym szczyci się, to miejsce. Ostatniego dnia stworzonego przez nas pobytu zwiedziliśmy Gdynię i przepiękny port oraz statki muzealne. Te 9. wakacje, to w zasadzie był nienaganny pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić