Użyteczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami chroniącymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno podczerwonym jak i UV emitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lżejszej oprawy stalowej a także wypełnienia z trudnej do zapalenia folii do spawania. Propozycja przedsiębiorstwa zawiera stałe parawany spawalnicze lekkie, będące niezbyt ciężkimi budowlami metalowymi, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 milimetra.

Folia udostępniona jest w czterech wersjach wybarwienia, jakie mają dowolny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, iż producent zdaje sobie sprawę, że kupujący mogą posiadać różne wymagania, udostępni ekrany spawalnicze w 2 opcjach różniących się szerokością.

Specjalną opcją w katalogu są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich dokładna specyfikacja opublikowana jest na witrynie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie chronić osoby, które realizują własne zobowiązania zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie posiadają specjalnie zaprojektowanej odzieży do spawania. Osłona przed promieniowaniem IR, UV oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Proponowane rozwiązania spełniają oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, jacy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są chronieni przed poparzeniem iskrami a także roztopionymi odpryskami metalu. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest trudnopalna i zapobiega rozprzestrzenianiu się na wypadek pożaru. Klienci mogą decydować się na zamawianie folii wykonanej według indywidualnych zasad.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Możesz także polubić