Rzetelne nagrywanie oraz streaming ekranu w wysokiej rozdzielczości

Nowoczesny program umożliwiający perfekcyjne nagrywanie to Action! W czasie jego tworzenia pomysłodawcy koncentrowali się na tym, aby klientom zaoferować wyłącznie to, co wyróżnia najwyższa wartość użytkowa. Długoletnie doświadczenie spowodowało, że proponowana nagrywarka ekranu nie ma sobie równych. Z jego wykorzystaniem można nagrywać pulpit Windows, gry a także muzykę. Można wobec tego strumieniować i nagrać wszystko, co można zobaczyć i usłyszeć na swoim komputerze. Program jest nieskomplikowany w użyciu, ze względu na to, że ma komfortowy i designerski interfejs z wbudowanym menadżerem, pozwalającym na prostą obsługę wszystkiego.

Sprawność i wygoda użytkowania to walory, jakimi na pewno warto się kierować. Dla korzystających, jacy zaopatrzą się w ten produkt do jakich zalicza się nagrywarka ekranu udostępniony jest też styl Greenscreen!. Pozwala on na swobodne wycięcie tła z nagrań.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także tryb nagrywania urządzeń, umożliwiający przechwycić obraz wideo z konsol do gier, innych komputerów, kamer, telewizji, smartfonów a także tabletów. Można do każdego obrazu dodawać logo, komentarz audio lub inny element oraz mieć gwarancję, że wszystko się zapisze. Nowym wyborem jest też tryb nagrywania aplikacji. Do Action! motywuje w dodatku to, że użytkownicy mogą nagrywać gry w jakości HD i mogą je razem porównywać.

Pionierskie opcje, jakie posiada wspomniany program wskazują na najwyższe standardy produktywności dla programów które nagrywają gry i pulpit Windows w danej chwili. Strumieniowanie umożliwia na żywo nadać wszystko, co wydarzyło się na ekranie komputera. Action! ma jeszcze dużo pozostałych opcji, o jakich można doinformować się ze strony www. Action! jako program gwarantujący rzetelne nagrywanie oraz streaming ekranu w wysokiej rozdzielczości daje pewność, że wszystko będzie prezentowało się idealnie. Odbiorcy doceniają zwłaszcza odbywające się w bezpiecznych warunkach nagrywanie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić