PRZEDŁUŻANIE RZĘS: 4 NAJLEPSZE METODY NA GRUBE, DŁUGIE RZĘSY

1. DIY PRZEDŁUŻANIE RZĘS Z SERUM DO RZĘS Dzięki specjalnym odżywkom do rzęs własne rzęsy można na stałe wydłużyć nie tylko w profesjonalnym studiu, ale także w domowej łazience. Serum nakładane jest codziennie i zawiera składniki aktywne, które wnikają bezpośrednio do cebulek włosów, stymulując w ten sposób wzrost rzęs. Jedyny haczyk: Efekt staje się widoczny po kilku tygodniach – pod warunkiem, że codziennie używasz kosmetyku. topowa odżywka do rzęs

LECZENIE Najlepiej wieczorem nałożyć serum bezpośrednio na linię rzęs za pomocą aplikatora – dzięki temu żel zacznie działać przez noc. W zależności od producenta odżywka do rzęs kosztuje od 20 do 130 euro.

2. DIY PRZEDŁUŻANIE RZĘS Z FAŁSZYWYMI RZĘS

Dramatyczny makijaż oczu można wykonać w mgnieniu oka dzięki sztucznym rzęsom. Sztuczne rzęsy, które przykleja się do linii rzęs specjalnym klejem, zapewniają dodatkową porcję długości.

Jednak efekt wydłużenia rzęs utrzymuje się tylko przez jeden dzień: Po wieczornym zmyciu makijażu należy usunąć nowy blask rzęs. Nawiasem mówiąc, metoda ta służy również do zagęszczania rzęs, ponieważ daje większą objętość.

APLIKACJA

Przy sztucznych rzęsach masz do wyboru pojedyncze rzęsy, które zapewniają naturalny wygląd, a także kępki rzęs i pełne pasmo rzęs. Ten ostatni jest idealny do dramatycznego wyglądu. Takie sztuczne rzęsy mocuje się pęsetą i specjalnym klejem. Supernowoczesne są również rzęsy magnetyczne, które szybko sklejają się i nie zawierają syntetycznych środków, a przy tym mają gwarancję, że nie podrażnią skóry. Usunięcie jest tutaj szczególnie łatwe. Ceny zagęszczania rzęs sztucznymi rzęsami wahają się od dziesięciu do 30 euro, w zależności od zestawu.

Porada w zakresie makijażu:

Tusz do rzęs i eyeliner ukrywają przejścia sztucznych rzęs i sprawiają, że wygląd jest bardziej autentyczny.

3. PERMANENTNE PRZEDŁUŻANIE RZĘS LUB. KONDENSACJA RZĘS Z PRZEDŁUŻANIEM

Przedłużanie rzęs (nazywane również przedłużaniem rzęs) to klasyka pięknych rzęs. Przy trwałych przedłużeniach cienkie, pojedyncze włoski są przyklejane do Twoich własnych włosów na górnej linii rzęs. Zapewnia to dodatkową porcję długości i grubsze rzęsy w mgnieniu oka. Profesjonalne zagęszczanie rzęs trwa kilka tygodni, potem trzeba ponownie uzupełnić sztuczne rzęsy. Zaleta: każdy, kto ma profesjonalnie przedłużone włosy, może (i powinien) zrezygnować z tuszu do rzęs.

LECZENIE

W przypadku przedłużania rzęs stylista przykleja około 60 do 150 pojedynczych rzęs na własne włosy – może to czasami zająć kilka godzin. W zależności od wybranej przez Ciebie liczby efekt będzie bardzo naturalny lub szczególnie intensywny. W zależności od metody cena waha się od 130 do 250 euro. Późniejsze tankowanie jest tańsze i kosztuje od 50 do 100 euro.

Profesjonalne zagęszczanie rzęs: Jeśli masz już długie naturalne rzęsy, możesz również zdecydować się na pogrubienie samych rzęs. Różnica w stosunku do wydłużania: Sztuczne rzęsy odpowiadają długości naturalnych rzęs podczas zagęszczania – a tym samym nadają tylko ładną objętość.

Większość studiów kosmetycznych oferuje wydłużanie 1:1, a także technologię objętości 2D, 3D lub 4D. W zależności od stylu do poszczególnych rzęs przykleja się jedną, dwie, trzy lub cztery rzęsy. Im więcej rzęs skleisz, tym rzęsy będą bardziej wyraziste i gęstsze.

RZĘSY SYNTETYCZNE CZY LUDZKIE?

Rzęsy syntetyczne: czy to pogrubienie, czy wydłużenie – w studiu używa się głównie włosów syntetycznych: jedwabne rzęsy są bardzo miękkie, lekkie i mają elegancki połysk. Rzęsy z norek syntetycznych są o jeden poziom jakości wyższe. Są twardsze, głębokie czarne i mają ładną krzywiznę.

Rzęsy z ludzkich włosów: są dostępne w wielu kolorach i pasują nawet do najlżejszych naturalnych rzęs. W zależności od dostawcy rzęsy wykonane są z sierści ludzkiej lub zwierzęcej. Jednak nowoczesnych, syntetycznych rzęs zazwyczaj trudno odróżnić od prawdziwych włosów.

Produkty bezolejowe są koniecznością, ponieważ produkty do demakijażu i kremy na bazie oleju mogą rozluźniać klej na przedłużanych rzęsach.

Silne pocieranie oczu uszkadza również pogrubienie rzęs. Dlatego: bardzo ostrożnie nakładaj i usuwaj makijaż.

WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA WIELKICH RZĘS: ŁAGODNY SZAMPON DO RZĘS PRZEDŁUŻONYCH

4. TRWAŁE PRZEDŁUŻANIE RZĘS POPRZEZ LIFTING RZĘS

Trend kosmetyczny na lifting rzęs w ogóle nie wymaga przedłużania. Zamiast tego naturalne rzęsy są trwale dopasowywane do kształtu specjalnym rozwiązaniem. Naturalny efekt utrzymuje się do sześciu tygodni. Po tym czasie większość rzęs wypadła z powodu cyklu wzrostu i zabieg trzeba powtórzyć. Ta technika wydłużania rzęs jest idealna dla każdego którzy chcą naturalnego wyglądu i chcą rano zaoszczędzić czas w łazience. Koszty wahają się od 35 do 70 euro. Ważne: technika zapewnia, że ​​rzęsy wyglądają na dłuższe, ale nie ma na celu pogrubienia rzęs.

 

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić