Piesek musi mieć lidera – kurs psów

Nie musisz przenigdy uderzyć pieska z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, że pies ma okazję się ciebie bać oraz posłuszeństwo rodzi się wówczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, niemniej jednak to jest całkowicie przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego typu. Żeby efektywnie szkolić psa musisz przyuczyć się zrozumieć, Jak pies myśli – szkolenia dla psów warszawa. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich istota. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w którym każdy dostaje głos. Z punktu widzenia psa, jest to absolutnie potrzebne mieć lidera. Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje przyjaznych warunkach innych. Jest to coś co wypada zrobić, by zrozumieć, Bodajże że jesteś psem alfa czy też twój pies będzie alfa – lider, wówczas inaczej się to będzie rozkładać. On może w owym czasie warczeć i warczeć, ponieważ jak inaczej mógłby pokazać innym, że jest on obowiązkowy za przywództwo w stadzie?

W takim razie w głównej mierze wypada wiedzieć, iż on chce wyodrębnić swoją pozycję, jednakowoż to ty masz być jego liderem – okaż mu to, ale nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, jaki zrozumie pies.

Gdy pies jest niegrzeczny najzwyczajniej w świecie zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam oraz stój nad nim, mówiąc nie. Mocno trzymaj oraz mocnym głosem mów nie. Jedyną kwestią, jaka się liczy, to jest ton głosu- musi być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest pokazać mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest profesjonalne. Kiedy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to należyty pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić