Park Umag oraz kemping Lanterna w Chorwacji – najem kampera daje wiele dyspozycji na podróżowanie

Mówiąc o wczasach, trudno wyimaginować sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Fenomenalne wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, inaczej wioska, jaka dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, warto wtrącić, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą oraz fantastycznym widokiem na morze. Turyści są w stanie korzystać z zespołu basenów, jaki został oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – kochają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie obszerną popularnością radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki niewątpliwie wzbudza dużo emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem wiele wrażeń. Naturalnie w tym miejscu znajduje się dużo kortów tenisowych, które są równie popularne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, piękna pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bowiem właśnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to raduje się obecnością niezmiernie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz centrum kempingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom wiele przeróżnych basenów. Są one ofiarowane zarówno dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi bądź słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem można się pobawić w dyskotece. Z racji rozmaitych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród turystów z wielu krajów, w przeróżnym wieku. Olśniewający pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a również idealny sposób na szaleństwa z paczką bliskich.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić