Jakie plusy mają tak chętnie używane kurtyny magazynowe

W najróżniejszych halach magazynowych czy produkcyjnych, lecz również i wielu firmowych budynkach często są stosowane rozmaite bramy czy drzwi. Są one montowane one zarówno pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, ale także i na zewnątrz. Jeśli z tego typu miejsc korzystać się będzie jedynie raz na jakiś czas, to wtedy można je będzie spokojnie zamykać.

Całkowicie odmiennie przedstawia się sytuacja, kiedy będą przez nie często przechodzić pracownicy albo przejeżdżać jakieś pojazdy, na przykład widłowe wózki. W takim przypadku każdorazowe otwieranie nie tylko będzie mocno niewygodne, lecz również i kosztowne pod względem czasu. Z kolei nie zawsze da się zostawić drzwi całkiem otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Pomiędzy miejscami po obu stronach pojawić się bowiem mogą różnice w temperaturze, jak też zapylenie, kurz czy trudne warunki atmosferyczne.

W tego typu przypadkach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem się stosuje od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że foliowe paski są różnej grubości i po rozwieszeniu będą na siebie zachodzić, to w skuteczny sposób oddzielają różne pomieszczenia. Ale równocześnie naprawdę prosto da się przez nie przejść czy przejechać, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnych kształtów. całkowita szerokość tego typu pasków może wynosić od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno bezbarwne, najbardziej obecnie popularne, jak również w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić