Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbycie się cellulitu

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbycie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można perfekcyjnie wymodelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z wykorzystaniem specjalistycznych głowic jakie zawierają miniotwory umożliwia docieranie do także trudnodostępnych miejsc na ciele.

Zasysanie fałdu skóry zalicza się do delikatnych, lecz jest wyjątkowo precyzyjne. Dlatego głowice lasera mogą poradzić sobie nawet z nad wyraz zwiotczałą skórą. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdza się także w usunięciu zbliznowaceń i obrzęków. Wykorzystanie mobilnych głowic z energią światła ledowego oraz lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową wywoła efekt fotochemiczny w tkankach. W rezultacie, może dojść do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, jak i do redukcji cellulitu przez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład oraz usuwanie z ciała.

Rezultaty, jakich można oczekiwać to: poprawienie wyglądu i elastyczności tkanki skórnej, poprawienie napięcia skóry, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, polepszenie nastroju, zrelaksowanie, zredukowanie obrzęków a także w przypadku pań po ciąży – powrócenie do dawnej sylwetki. Co znaczące, taki zabieg może być wykonany też w przypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z użyciem Icoone Laser może być też wykonany u osób o dowolnym fototypie skóry. Idealne efekty można uzyskać po mniej więcej od 10 do piętnastu zabiegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić