Informacje dla osób zainteresowanych wydzierżawieniem własnej działki pod myjnię bezdotykową

Wiadomości dla osób interesujących się dzierżawą swojej działki pod myjnię bezdotykową podane są na stronie online Redconst. Eksperci również o wszystkim informują natychmiastowo po otrzymaniu zgłoszenia. Uzyskać można na takiej inwestycji od dwóch do 5 tysięcy złotych każdego miesiąca, przez około 10 lat. Jest to przychód stuprocentowo pasywny. Wymagania dotyczące myjnia bezdotykowa to: działka zabezpieczona i uzbrojona mający powierzchnię najmniej 500 m2 do tysiąca m2, prąd, woda, kanalizacja i gaz, a także minimum jeden wjazd na teren myjni.

Specjaliści zajmą się poszukiwaniem osób chętnych do zarządzania myjnią. Ponadto wybudują myjnię bezdotykową, posiadającą innowacyjny design. Zajmą się oni też wszystkimi formalnościami. Właściciel działki zobowiązana jest tylko podpisywać finalną umowę z dzierżawcą oraz wskazać na nr konta do przelewu. Ze względu na to, że Redconst ma gotową bazę inwestorów, w krótkim czasie wyszuka godnego zaufania dzierżawcę.

Redconst ma pozytywne opinie od współpracowników. Są one udostępnione na stronie www, razem z dowolnymi realizacjami. Dla osób zdecydowanych skorzystać ze świadczeń ważne jest to, że specjaliści podejdą do współpracy w sposób elastyczny. Cenione jest merytoryczne udzielenie wsparcia w prowadzeniu myjni a także to, że eksperci dostarczą płynów niezbędnych do działania myjni. Wszystkie informacje są podawane w czasie pierwszego kontaktupierwszej konsultacji.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić