Co posiada w standardzie wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Masz w planach w najbliższym niedługim okresie czasu zakup wózka do reanimacji? Zastanawiasz się jaki model wózka reanimacyjnego wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy wyborze wózka reanimacyjnego? Możemy wam zaoferować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej wiele rodzajów wózków medycznych. Jeżeli chcesz poznać ofertę cenową wózków do reanimacji z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy opracują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem podstawowym. Jeżeli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie standardowe wózka reanimacyjnego.

Znacząca większość wózków do reanimacji oferowanych do placówek medycznych składa się z 2elementów. Pierwszy z nich to korpus wózka. W tej sferze klient określa ilość szuflad jaką chce użytkować. Znaczna większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności starcza do przechowywania elementów potrzebnych do reanimacji. Podstawowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – bardzo często z możliwością regulowania wysokości, ruchomąpółkę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Oprócz tego z boku lub od frontu wózka znajduje się wysuwana półka.Zdarza się, że wózek posiada na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wyposażenia wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz czyteż inne rozwiązania np.:zamykanie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada szeroką ofertę wyposażenia szpitali. W ofercie można znaleźć sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Firma może zając się całościowym wyposażeniem oddziałów ale i całych placówek medycznych. Podjęcie decyzji zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To klient decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku odczytać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe docelowego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Kolejny etap to opracowanie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem lub przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić